About us

Tomasz

Twórca całego zamieszania. Orędownik systemowych rozwiązań, usprawnień, kreowania nowych produktów, usług, poszukiwania przewag konkurencyjnych.

Historia, polityka, czy zjawiska socjologiczne to zagadnienia, które sprawiają, że zdarza mu się popaść w zadumę i oddać filozoficznym rozważaniom, którym z kolei towarzyszą długie wywody słowne. Z punktu widzenia słuchaczy... na szczęście sensowne.

Prywatnie dumny ojciec Fryderyka.

Kamil

Event to jego żywioł. Niezastąpiony w zakresie koordynacji, organizacji i całej logistyki wydarzeń. Wszystko (dosłownie!) ma przemyślane, zaplanowane, przygotowane.

Potrafi zawstydzić doskonałą pamięcią do dat, liczb, wymiarów, parametrów, nazwisk... (krążą legendy, że zna liczbę pi do stu miejsc po przecinku).

Tatuś Hani :) (dziecko planowo przyszło na Świat godzinę po Fryderyku, w tym samym szpitalu – takie eventy!)

Wiola

Pracowita, zaangażowana, kreatywna, serdeczna. Nasza Wiola!

Podczas organizowanych przez nas imprez odpowiada za najmłodszych milusińskich, sprawnie organizując im czas i zabawę, jednocześnie odnajdując się w tym doskonale.

Nienaganna językowo (wszak filolożka). Książki pochłania całymi tomami.

Andrzej

Certyfikowane zwierze sceniczne, kameleon estrady, elastyczny, wszechstronny, kreatywny, spontaniczny. Umiejętnie wyczuwa publiczność i łapie z nią doskonały kontakt.

Na swoim koncie ma współpracę z Canal+, Radiem ZET, TVP Szczecin. Prowadził imprezy w ramach juwenaliów, czy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Swego czasu można go także było oglądać w TVN :)

Jada żółty ser z dżemem, zdrapuje panierkę ze schabowego... Mimo to, jest w stałym gronie naszych współpracowników od ponad 10 lat.

Paulina

Dyżurna dekoratorka, stylistka, z nieprzeciętnym gustem estetycznym, z którego ochoczo czerpiemy przygotowując choćby scenerię dla organizowanych eventów (bankietów, spotkań, konferencji).

Prywatnie twórczyni i propagatorka wielobarwnych dekoracji i ozdób z materiału filcowego na każdą okazję.

Kobieta przedsiębiorcza, która wie czego chce od życia.

Maciej