Portfolio

SGI, wiodący deweloper w Polsce, powierzył nam organizację gry terenowej, której celem była integracja pracowników firmy. Była to jedna z najciekawszych i jednocześnie najbardziej skomplikowanych logistycznie imprez, jakie nasz zespół miał przyjemność przygotować i zrealizować. Przedsięwzięcie działo się bowiem pod ziemią, na ziemi, na wodzie i w powietrzu!

Gra terenowa osadzona była w realiach dawnej sowieckiej bazy wojskowej Borne Sulinowo. Drużyny wcieliły się w tajnych agentów starających się przeniknąć jej tajemnice oraz w agentów KGB starających się owe tajemnice uchronić.

Manewry pojazdami wojskowymi na czołgowisku, poszukiwanie bunkrów, wyprawy kajakowe, rowerowe, samolotowe i piesze, wizyta w Opuszczonym Mieście, czy w końcu przeszukiwanie "zwłok" tajnego agenta ukrytego głęboko pod ziemią w czeluściach bunkra Wału Pomorskiego to tylko niektóre z bogatej palety atrakcji. 

Gra terenowa została przez nas przygotowana zgodnie z ideą „woman friendly. Bazowała na współpracy pomiędzy osobami obu płci, dając okazję do wykazania się zarówno tradycyjnie męskimi, jak i kobiecymi umiejętnościami.


Polecamy Państwa uwadze gotowy produkt eventowy w postaci gry terenowej w urokliwym Bornym Sulinowie:


 

 

Nasi partnerzy